dobrze wiedzieć!
wstecz
Czas na Warszawę. Widzimy się 29.11.2022 r.
11/23/2022, 10:22
Marcin Śliwka

Listopad jest bardzo intensywny. Kilkanaście godzin webinarów dla naszych klientów, ponad 30 godzin nowego materiału na naszym portalu VOD, wiele godzin konsultacji... a do tego cykl naszych konferencji "Era post-covidowa w szpitalach. Ryzyka i wyzwania".

Po bardzo udanych imprezach w Toruniu, Poznaniu i Katowicach, nadszedł czas na Warszawę. Zapraszamy już 29 listopada o godzinie 10.00 do Golden Floor Plaza w wieżowcu Atlas Tower Al. Jerozolimskie 123A.

Prosimy o potwierdzenie udziału w do dnia 25 listopada 2022 r. na adres katarzyna.trusilo-rybialek@mentor.pl

Obecnie szpitale stoją przed nowymi wyzwaniami. Post-covidowa rzeczywistość wymusza na szpitalach zmiany. Standardem stało się nie tylko zapewnienie wysokiego poziomu usług medycznych, ale także wdrażanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych w procesie zdalnej obsługi pacjenta. Zapraszamy na konferencję, którą poświęcimy zagadnieniom związanym z informatyzacją szpitali oraz tematyce natury prawnej związanej z nowoczesną komunikacją z pacjentem. Podczas wydarzenia będą Państwo mieli okazję poznać kwestie dotyczące kryzysu medialnego, który niestety może dotyczyć każdego. Poradzimy jak w takiej sytuacji zarządzać wizerunkiem.

✅ dr Marcin Śliwka - Zbiorowe prawa pacjentów w dobie post-pandemicznej

✅ Tomasz Tomaszewski - Nowoczesna obsługa pacjenta – oczekiwania pacjentów w erze post-pandemicznej

✅ Katarzyna Fortak – Karasińska - Współpraca Szpitala publicznego z placówkami prywatnymi – jak nie popaść w kłopoty? (case study)

✅ Zuzanna Rohn - Wyzwania i problemy – czyli Elektroniczna Dokumentacja w praktyce

✅ Sławomir Siezieniewski - Kryzys medialny trawi każdy szpital – lepiej się przygotuj

Zaprasza konsorcjum Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk sp. z o.o., razem z IRONteam.