dobrze wiedzieć!
wstecz
Kto jeszcze wystąpi w Ustce?
05/10/2023, 07:18
Marcin Śliwka

Odkrywamy kolejne karty przed konferencją "Jakość i lean w medycynie". Kto jeszcze wystąpi w Ustce w dniach 29-31 maja?

Iwona Guzowska - doświadczony wykładowca, certyfikowany szkoleniowiec Bazy Usług Rozwojowych, autorka książki „Najważniejsza decyzja”, najbardziej znana jako mistrzyni świata i Europy w boksie zawodowym i kick-boxingu. Zorientowana na dążenie do celu, ale zawsze trzymająca się zasad fair play i budowania dobrych relacji z otoczeniem.

Sławomir Siezieniewski - szkoleniowiec, prezenter i dziennikarz od blisko 30 lat związany z telewizją. Relacjonował najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie - wizyty papieskie, wojny, wybory, olimpiady. Pracował jako szef redakcji, wydawca, reporter i prezenter - zna "kuchnię" telewizyjną, radiową i prasową. Ma na swoim koncie kilka tysięcy rozmów telewizyjnych na różne tematy od gospodarki po medycynę i sprawy społeczne. Równie długo zajmuje się działalnością szkoleniową prowadząc zajęcia z wystąpień publicznych i sztuki informacji.

Marta Żurowska - trenerka biznesu, coach, certyfikowana trenerka FRIS. Realizowała programy doskonalenia kompetencji liderskich, indywidualne treningi dla dyrektorów z zakresu umiejętności liderskich oraz sesje rozwojowe dla menedżerów i zespołów. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z przywództwem, budowaniem zespołów, wdrażaniem nowych pracowników i motywowaniem. Prowadzi Projekt Pracownia Lidera – comiesięczne otwarte warsztaty dla liderów oraz spotkania dla proaktywnych kobiet – szkolenia z umiejętności miękkich.

dr n. med. Anna Depukat - Dyrektor Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie w okresie styczeń-kwiecień 2023 r. Kieruje Biurem do spraw pilotażu Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego, które prowadzi działania nadzorująco-kontrolne dotyczące realizacji programu pilotażowego w ramach Centrów Zdrowia Psychicznego, jest lekarzem specjalistą psychiatrii. Wykładowca akademicki, autorka i współautorka licznych prac naukowych, uczestniczyła w wielu projektach o charakterze badawczym, edukacyjnym i profilaktycznym w zakresie problemów związanych ze zdrowiem psychicznym.

Zapowiadają się naprawdę ciekawe wystąpienia, dlatego gorąco zachęcamy, aby zarezerwować sobie miejsce w tym wydarzeniu.

Chęć udziału w konferencji prosimy zgłaszać pod adresem: katarzyna.trusilo-rybialek@mentor.pl

Cena: 999 zł

(obejmuje udział w konferencji wraz z noclegiem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem)

Więcej szczegółów na temat wydarzenia: www.jakoscileanwmedycynie.pl