dobrze wiedzieć!
wstecz
Poznaj naszych ekspertów
01/17/2024, 12:04
Marcin Śliwka

Premiera 10 sezonu projektu MedWeb#SZKOLENIA zbliża się wielkimi krokami. W dniu wczorajszym szpitale - klienci konsorcjum MENTOR S.A. Broker Ubezpieczeniowy / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk otrzymali zaproszenia na pierwsze wykłady nowego cyklu.

A my dzisiaj z dumą prezentujemy naszych prelegentów na miesiąc luty:

Agnieszka Gibalska-Dembek - Dyrektor ds. PR i Marketingu w Centrum Medycznym „Żelazna”. Od 2006 związana z ochroną zdrowia. Praktyk public relations od 2008 roku. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego na kierunku MBA dla kadry medycznej. Naukowo zainteresowana tworzeniem kultury sprawiedliwego traktowania, komunikacją w ujawnianiu zdarzeń medycznych i syndromem second vitcim. Ukończyła Wyższą Szkołę Bankową i Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu. Była też słuchaczką studiów podyplomowych z public relations i zarządzania ludźmi w Akademii Leona Koźmińskiego oraz z zarządzania podmiotami leczniczymi, przekształcanymi w spółki prawa handlowego w Szkole Głównej Handlowej.

Karolina Kowalska-Dziubek - Od ponad 18 lat wykonuje zawód trenera biznesu. To rola, w której odnajduje spełnienie swoich zawodowych ambicji. Oprócz działań szkoleniowych jest konsultantem i doradcą biznesowym. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu stanowi duże wsparcie w rozwiązaniach biznesowych oraz personalnych dla swoich klientów. Prowadząc własną firmę, wie z jakimi trudnościami i wyzwaniami mierzą się pracodawcy, w jaki sposób efektywnie zarządzać pracownikami aby osiągać wyznaczone cele. Specjalizuje się w tematyce związanej z zarządzaniem, przywództwem, komunikacją, sprzedażą i negocjacjami oraz szeroko rozumianym zarządzaniem konfliktami oraz kryzysami. Z powodzeniem edukowała kadrę medyczną prowadząc cykl webinarów. Na salach szkoleniowych spędziła do tej pory kilka tysięcy godzin.

Tomasz Jurek - Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół opiniowania sądowo-lekarskiego i prawa medycznego. Jest profesorem nadzwyczajnym, kierownikiem Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z tego zakresu. Jako specjalista medycyny sądowej od wielu lat wydaje opinie dla potrzeb postępowania karnego i cywilnego.

Sławomir Siezieniewski - Szkoleniowiec, prezenter i dziennikarz od blisko 30 lat związany z telewizją. Relacjonował najważniejsze wydarzenia w Polsce i na świecie - wizyty papieskie, wojny, wybory, olimpiady. Pracował jako szef redakcji, wydawca, reporter i prezenter - zna "kuchnię" telewizyjną, radiową i prasową. Ma na swoim koncie kilka tysięcy rozmów telewizyjnych na różne tematy od gospodarki po medycynę i sprawy społeczne. Równie długo zajmuje się działalnością szkoleniową prowadząc zajęcia z wystąpień publicznych i sztuki informacji.

Pierwsze informacje o zbliżających się wykładach już wkrótce.