dobrze wiedzieć!
wstecz
Agresywny pacjent
03/31/2023, 10:00
Marcin Śliwka

Kontynuujemy nasz cykl w ramach projektu "Jak mówić - kiedy słuchać?". Już w przyszłym tygodniu zapraszamy naszych klientów na wykład na temat komunikacji z pacjentem agresywnym.

Agresja ze strony pacjentów stanowi swoiste tabu w ochronie zdrowia. Jednak to, że nadal zbyt mało się o niej mówi, nie oznacza, że problem nie istnieje. Podczas webinaru pokażemy w jaki sposób stawiać granice i zabezpieczyć siebie w kontakcie z agresywnym pacjentem. Na co możemy sobie pozwolić, a gdzie działanie i komunikaty będą przekroczeniem wzajemnych granic i uprawnień. Pokażemy sposoby na zmniejszenie poziomu eskalujących emocji.

Wykład przeprowadzi Marta Kamińska - Coach trenerka rozwoju. Ukończyła XVIII edycję Szkoły Coachów organizowaną przez Grupę SET. Przez dwa lata była prezeską łódzkiego biura Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii oraz koordynatorką Sekcji Eventowej, Sekcji Psychodietetyki oraz projektu „W Nurcie Terapii”. Prowadzi stacjonarnie oraz zdalnie warsztaty i szkolenia rozwijające kompetencje miękkie Kobiet, Studentek i Studentów, Uczniów i Uczennic. Prowadziła szkolenia m.in. dla: międzynarodowej firmy logistycznej GEIS, Centrum Kreatywności FABRYKA, Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Występowała na konferencjach i eventach, takich jak np. Konferencja „Świadoma Mama”, czy podczas I Studenckiej Konferencji Online „Człowiek w perspektywie procesów społecznych”. Jest autorką książki „Rozwiń Skrzydła. Czuły dziennik”, która jest zaproszeniem dla Kobiet do nawiązania bliższej i pełniejszej relacji ze sobą, zwiększenia samoświadomości, obdarzenia siebie czułością i większym zrozumieniem. Organizuje rozwojowe eventy dla Kobiet, w formie stacjonarnej – Piknik Rozwojowy dla Kobiet oraz w przestrzeni online’owej – Majowa Grupa Wsparcia dla Kobiet. Tworzy kobiecy podcast motywacyjny „Wolne Przebiegi”. Specjalizuje się w tematyce związanej z komunikacją, samoświadomością, motywacją.

Wykład tylko dla klientów konsorcjum brokerskiego Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk. Zapraszamy do rejestracji.