dobrze wiedzieć!
wstecz
Apteka szpitalna jako kluczowe ogniwo szpitala
03/06/2024, 08:00
Marcin Śliwka

W dniu dzisiejszym nasi klienci otrzymają zaproszenie na kolejny z marcowych webinarów, realizowanych w ramach 10 sezonu projektu MedWeb#SZKOLENIA. Widzimy się już 12 marca o godzinie 11.00!

Tym razem po raz pierwszy zajmiemy się apteką szpitalną. Podczas naszego webinaru porozmawiamy o roli apteki szpitalnej w strukturze szpitala. Omówimy podstawy prawne, podstawowe zadania apteki szpitalnej, o drodze jaką przechodzi lek od hurtowni do szpitala, o wydawaniu leków i wyrobów medycznych na oddział. Nie zapomnimy o bezpieczeństwie pacjentów, farmaceutów i pozostałego personelu medycznego. Na deser farmakoekonomika. Warto!

Wykład przeprowadzi Anna Wieczorek, specjalistka w zakresie farmacji szpitalnej. Audytor farmaceutyczny oraz kierownik apteki szpitalnej w Nu-Med Grupa Spółka Akcyjna. W przeszłości kierownik aptek w wiodących szpitalach województwa łódzkiego. Członek Rady Naukowo-Programowej w magazynie branżowym Apteka Szpitalnej, Państwowej Komisji Egzaminacyjnej (specjalizacja w zakresie Farmacji Szpitalnej), Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Zarządu sekcji onkologicznej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Członek Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych – międzynarodowy certyfikat ,,Pharmacy service on cytostatic drug preparation and safe handling” 2016r.

Nie otrzymałeś/ nie otrzymałaś zaproszenia, a Twój szpital współpracuje z konsorcjum Mentor/MedRisk? Pamiętaj, że na każdy wykład możesz się zarejestrować z poziomu panelu VOD, który jest dostępny dla naszych klientów z poziomu strefy klienta.