dobrze wiedzieć!
wstecz
Bezpłatny webinar dla pracowników szpitali
01/25/2023, 11:15
Marcin Śliwka

Już 16 lutego, w samo południe zapraszamy Państwa na inaugurację ósmego sezonu projektu MedWeb#SZKOLENIA. Tym razem naszymi gośćmi będą redaktor Przemysław Babiarz oraz pani Katarzyna Czajkowska,

"Jak mówić - kiedy słuchać? Typologia osobowości a style komunikacji z pacjentem" - to tytuł naszego webinaru. W rozmowie moderowanej przez redaktora Sławomira Siezieniewskiego poruszymy temat komunikacji z różnymi rodzajami pacjentów. Zastanowimy się jak to się dzieje, że niektóre osoby mają ogromną lekkość w prowadzeniu rozmów, a dla innych jest to wyzwanie? Co sprawia, że z niektórymi ludźmi moglibyśmy rozmawiać godzinami, a z innymi trudno jest nam zamienić słowo? W jaki sposób sformułować komunikat aby zostać wysłuchanym – nawet w przypadku osób, z którymi jest nam trudniej rozmawiać? Pierwsze spotkanie ósmego sezonu projektu MedWeb#SZKOLENIA poświęcimy rozmowom o różnicach, stylach i typologii w komunikacji.

Przemysław Babiarz - dziennikarz, prezenter, wybitny mówca. Od lat należy do grona najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce. Ukończył studia wyższe na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Sol-skiego w Krakowie. Na przełomie lat 80-tych i 90-tych aktor w Teatrze „Wybrzeże” w Gdańsku. Z telewizją publiczną związany od 1992 r. Zadebiutował jako dziennikarz podczas XXV Letnich Igrzysk Olimpijskich w Barcelonie. Od tego momentu Jego głos kojarzymy z wielkimi imprezami sportowymi. Przemysław Babiarz wielokrotnie dał się poznać również jako prezenter wielu programów telewizyjnych, w tym m.in.: „Kawa czy herbata?”, „Wielki Test”, a ostatnio „Va Banque” i „Tytani Historii". Laureat nagrody Wiktora w kategorii Komentator Sportowy, trzykrotny zdobywca Telekamery w kategorii Komentator Sportowy. W 2016 r. uhonorowany Tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Honorowy Obywatel Miasta Przemyśla.

Katarzyna Czajkowska - uczy coachingu i przygotowuje do roli trenera biznesu w akademii grupy SET. Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów kompetencji menadżerskich, komunikacji, budowaniu zespołu, udzielania informacji zwrotnej, mowy ciała, wystąpień publicznych, asertywności, coachingu i stresu. Jej motto: „Pomagam liderom budować zespoły marzeń. Zmieniam optykę grupy.” W swojej pracy pomaga menedżerom odkryć potencjał drzemiący w zespole, znaleźć jego mocne strony, zmotywować i zachęcić do działania. Kieruje się wiarą i prze-świadczeniem, że praca oparta na współpracy i wielopoziomowej komunikacji jest kluczem sukcesu zespołu.

Wstęp na to wydarzenie jest otwarty dla wszystkich. Zapraszamy do rejestracji pod adresem: www.mentor.pl/szkolenie. Jednocześnie przypominamy, że klienci konsorcjum Mentor/MedRisk, logując się do strefy klienta mogą samodzielnie rejestrować się również na inne wydarzenia oraz korzystać z bogatej bazy VOD.

Do zobaczenia 16 lutego!

#dzielimysięwiedzą #dlaszpitali