dobrze wiedzieć!
wstecz
Człowiek w centrum – nowy cykl webinarów
11/08/2022, 17:45
Marcin Śliwka

Dzisiaj nasi klienci otrzymali zaproszenie na wykład Anny Józefczyk "Człowiek w centrum - potrzeby pracowników ochrony zdrowia". Już 15 listopada o godzinie 11.00. Zaprasza konsorcjum Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk. Nie dostałeś zaproszenia? Zarejestruj się na nasz webinar poprzez strefę klienta.

"W ochronie zdrowia od lat mówi się o leczeniu człowieka, a nie choroby oraz o prawach pacjenta. Od lekarzy i pielęgniarek oczekuje się wysokich kompetencji, które muszą zdobywać samodzielnie. Wymagania wobec personelu medycznego rosną, gdy tymczasem zapomina się, że personel medyczny to ludzie z takimi samymi, a może nawet większymi potrzebami, niż w innych branżach. Z drugiej strony liczba medyków maleje i coraz trudniej pozyskać personel do pracy, co stanowi realny problem pracodawców - podmiotów leczniczych. Pracodawcy z sektora leczniczego, tak samo jak wiele innych branż muszą przyciągać pracowników atrakcyjną ofertą. Wynagrodzenie nie stanowi jedynego kryterium wyboru pracodawcy.
Cykl webinarów "Człowiek w centrum - holistyczne podejście do pracownika" jest kierowany do osób zarządzających placówkami medycznymi oraz do menadżerów każdego szczebla. Podczas cyklu spotkań zwrócę uwagę na potrzeby i oczekiwania pracowników. Opowiem o tym, jakie pozapłacowe elementy mają wpływ na kształtowanie atrakcyjnego miejsca pracy. Wyjaśnię, czym jest wellbeing i dlaczego budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników jest tak ważne. Wszystko to w oparciu o najnowsze wyniki badań, doświadczenie współpracy z podmiotami leczniczymi oraz aktualne trendy." Anna Józefczyk

#dzielimysięwiedzą