dobrze wiedzieć!
wstecz
EDM na codzień
03/21/2023, 09:55
Marcin Śliwka

Po wczorajszym, jakże udanym spotkaniu poświęconemu nowej ustawie o jakości, nie zwalniamy tempa. Już teraz zapraszamy klientów konsorcjum Mentor/MedRisk na webinar poświęcony problematyce Elektronicznej Dokumentacji Medycznej. Zapraszamy już 28 marca o godzinie 10.00!

Wykład przeprowadzi Zuzanna Rohn - pełnomocnik dyrektora Instytutu Matki i Dziecka ds. wdrożenia EDM i obsługi pacjenta. Zawodowo od początku (ponad 20 lat) związana z ochroną zdrowia. Od ponad 6 lat w Instytucie Matki i Dziecka. Prócz wdrażania elektronicznej dokumentacji medycznej w Instytucie kieruje Ambulatorium oraz jest Pełnomocnikiem Dyrektora ds. praw pacjenta. Ukończyła z wyróżnieniem studia Executive MBA w ochronie zdrowia na SGH-WUM, doświadczona menadżerka, trenerka umiejętności zarządczych, ekspert w obszarze zarządzania zespołem, rozwoju osobistego, motywowania i komunikacji. wykładowca akademicki na studiach MBA w zakresie zarządzania i przywództwa w ochronie zdrowia.

Jeżeli nie otrzymałaś/otrzymałeś jeszcze zaproszenia na nasze wydarzenie, zapraszamy do strefy klienta w panelu medrisk.pl