dobrze wiedzieć!
wstecz
Pierwsze gwiazdy naszej konferencji
04/11/2023, 10:23
Marcin Śliwka

Dzisiaj z ogromną przyjemnością prezentujemy pierwszych prelegentów naszej konferencji "Jakość i lean w medycynie", która odbędzie się w dniach 29-31 maja 2023 r. w Ustce.

dr. n ekon. Adam Niedzielski - Absolwent Szkoły Głównej Handlowej na dwóch kierunkach: ekonomia oraz metody ilościowe i systemy informacyjne. Ekspert z zakresu zarządzania publicznego. W 2003 roku uzyskał stopień doktora nauk ekonomicznych nadany przez Instytut Nauk Ekonomicznych PAN. Karierę zawodową zaczynał w Ministerstwie Finansów, pracował także w Najwyższej Izbie Kontroli, Ministerstwie Sprawiedliwości i Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych. Od 23 listopada 2016 r. pełnił funkcję dyrektora generalnego w Ministerstwie Finansów. Od 12 lipca 2018 r. Adam Niedzielski był zastępcą prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia ds. Operacyjnych, a od 18 lipca 2019 r. - pełniącym obowiązki prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. Decyzją Ministra Zdrowia z dnia 10 października 2019 r. został powołany na stanowisko prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia. 26 sierpnia 2020 r. został powołany na Urząd Ministra Zdrowia.

dr n. med. Rafał Staszewski - Zastępca Prezesa ds. finansowania badań w Agencji Badań Medycznych; pracował na stanowiskach menedżerskich w Szpitalu Klinicznym Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu (obecnie Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Poznaniu) oraz Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu, gdzie pełnił funkcję kanclerza oraz dyrektora generalnego. W szpitalu był odpowiedzialny m.in. za obszar badań klinicznych, natomiast na Uczelni m.in. za projekty rozwojowe i inwestycyjne. Był także członkiem Rady Agencji Badań Medycznych. Współautor i kierownik jednego z większych projektów zdrowotnych w onkologii finansowanych ze środków norweskich i EOG.

dr n. ekon. Małgorzata Gałązka-Sobotka - Dziekan Centrum Kształcenia Podyplomowego oraz Dyrektor Instytutu Zarządzania w Ochronie Zdrowia Uczelni Łazarskiego. Od 2015 r. wiceprzewodnicząca Rady Narodowego Funduszu Zdrowia (członek rady od 2010 r.). Dyrektor programu MBA w Ochronie Zdrowia oraz kierownik merytoryczny wielu certyfikowanych przez Uczelnię Łazarskiego programów szkoleniowych dedykowanych profesjonalistom medycznym, kadrze zarządzającej placówkami leczniczymi oraz pracownikom instytucji publicznych z sektora zdrowia.

Chęć udziału w konferencji prosimy zgłaszać pod adresem: katarzyna.trusilo-rybialek@mentor.pl

Cena: 999 zł (obejmuje udział w konferencji wraz z noclegiem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem)

Więcej szczegółów na temat wydarzenia: www.jakoscileanwmedycynie.pl