dobrze wiedzieć!
wstecz
Kolejna konferencja za nami! Byliśmy w Łodzi
10/12/2022, 13:09
Marcin Śliwka

W dniach 7-8 października odbyła się w Łodzi I Konferencja EMC Instytutu Medycznego SA, której jednym z głównych partnerów był Mentor S.A.

Organizator konferencji, EMC Instytut Medyczny SA, jest największym w Polsce właścicielem szpitali na rynku prywatnych usług medycznych. Jest także klientem Mentor S.A. oraz aktywnym uczestnikiem naszego programu szkoleń dla personelu medycznego, który prowadzi Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk sp. z o.o.

To była świetna okazja do spotkania z naszymi klientami, pokazania nowości w naszej ofercie, ze szczególnym naciskiem na nowy portal VOD. Nasz warsztat poświęcony wybranym prawom personelu medycznego również cieszył się sporym zainteresowaniem (całe nagranie zrealizowane w warunkach studyjnych jest dostępne dla naszych klientów w zakładce portal klienta). Bardzo dziękujemy organizatorom za zaproszenie na Konferencję. I mamy nadzieję - do zobaczenia za rok!

A to dopiero początek naszej aktywności konferencyjnej. W listopadzie będzie można spotkać się z nami m.in. w Poznaniu, Katowicach i Warszawie. Szczegóły już wkrótce na naszych stronach.


November on tour 🚌