dobrze wiedzieć!
wstecz
Kolejni prelegenci zaprezentowani
04/19/2023, 15:29
Marcin Śliwka

Nasza konferencja zbliża się wielkimi krokami. Z ogromną przyjemnością prezentujemy kolejnych prelegentów. Przypominamy, widzimy się w dniach 29-31 maja 2023 r. w Ustce. Zapraszamy do rejestracji pod adresem: www.jakoscileanwmedycynie.pl

Grzegorz Koczor - Prezes Zarządu Lean w Medycynie sp. z o.o. Ekspert w dziedzinie optymalizacji w systemie Lean managementu w sektorze podmiotów medycznych. Od kilkunastu lat doradza i trenuje zarówno personel medyczny, jak i zespół zarządzający, budując przy tym efektywne procesy wdrożeniowe. Doświadczenie i innowacyjność pracy pozwala mu realizować ogólnopolskie transformacje oraz programy certyfikujące. Z wykształcenia biotechnolog oraz manager w ochronie zdrowia.

dr Marcin Śliwka - Prezes Zarządu MedRisk sp. z o.o. Jest doświadczonym trenerem i wykładowcą akademickim, współpracował m.in. z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Wspiera swoją wiedzą placówki medyczne w zakresie prawa cywilnego i medycznego. Od lat współpracuje także z organizacjami międzynarodowymi zajmującymi się ochroną praw pacjenta. Jest również doktorem nauk prawnych i autorem ponad stu artykułów oraz opracowań z prawa medycznego, a także podręczników akademickich poświęconych problematyce prawa medycznego oraz praw pacjenta.

prof. Tomasz Jurek - Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, Jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół opiniowania sądowo-lekarskiego i prawa medycznego. Jest profesorem nadzwyczajnym, kierownikiem Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z tego zakresu. Jako specjalista medycyny sądowej od wielu lat wydaje opinie dla potrzeb postępowania karnego i cywilnego. Współpracuje z Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk od 2016 r.

Jakub Napierała - Wiceprezes Zarządu Lean w Medycynie sp. z o.o., Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz MBA w Szkole Głównej Handlowej, a także University of Minnesota. Oprócz dyplomów akademickich, uzyskał uprawnienia członka rad nadzorczych spółek Skarbu Państwa oraz licencję maklera papierów wartościowych. Jest też członkiem prestiżowego, międzynarodowego stowarzyszenia ACCA (Association of Chartered Certified Accountants). Przez przeszło 20 lat zajmował się zarządzaniem obszarami związanymi z obsługą funduszy inwestycyjnych w mBanku oraz PKO BP, a także zarządzał organizacjami pracującymi na zlecenie instytucji finansowych (usługi księgowe i agent transferowy). Obecnie koncentruje się głównie na wsparciu managerów i pracowników sektora ochrony zdrowia w ciągłym doskonaleniu i zwiększaniu efektywności procesów.

Chęć udziału w konferencji prosimy zgłaszać pod adresem: katarzyna.trusilo-rybialek@mentor.pl

Cena: 999

(obejmuje udział w konferencji wraz z noclegiem w pokoju jednoosobowym z wyżywieniem)

🖥 Więcej szczegółów na temat wydarzenia: www.jakoscileanwmedycynie.pl