dobrze wiedzieć!
wstecz
Szkolenie dla naszych klientów
05/05/2023, 12:25
Marcin Śliwka

W przerwie między majówką a weekendem zapraszamy Państwa na ostatnie spotkanie z Grzegorzem Koczorem. Już 9 maja. Tradycyjnie o 11.00. Wykład tylko dla klientów Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk. Rejestracja przez strefę.

"Lean management jako metoda ograniczania strat oraz podnoszenia zyskowności" - Zapraszamy na spotkanie, gdzie na kilku realnych przykładach z ochrony zdrowia pokażemy jak budowanie kultury pracy w organizacji oparte o lean management redukuje straty i podnosi zyskowność dla organizacji. Poruszymy tematy wskaźników wyniku i wpływu w zarządzaniu operacyjnym organizacją oraz zaangażowaniem pracowników w zmianę. Pokażemy również nowoczesne narzędzie do zarządzania inicjatywami w organizacji Innovationcast, które wspiera organizację w konsekwentnym wprowadzaniu zmian.

Interesuje Cię problematyka jakości i lean managementu? Zapraszamy na naszą konferencję "Jakość i lean w medycynie", która odbędzie się w dniach 29-31 maja 2023 r., w Ustce. Szczegóły pod adresem: www.jakoscileanwmedycynie.pl