dobrze wiedzieć!
wstecz
Kolejny webinar dla naszych klientów
04/26/2023, 05:33
Marcin Śliwka

To już dzisiaj! Kolejny wykład dla klientów konsorcjum Mentor/MedRisk. Zaczynamy punktualnie o 11.00!

Podczas dzisiejszego spotkania odwołamy się do badań i teorii wskazujących na korzyści płynące z dbania o pracowników. Spojrzymy na szpital jako pracodawcę borykającego się z problemem pozyskania i zatrzymania pracowników, a także przyjrzymy się, jakie działania pracodawców są skuteczne w tym obszarze.

Anna Józefczyk - Z branżą benefitów pracowniczych jestem związana od ponad 17 lat. Z mojego doświadczenia, pasji i zaangażowania w pracę z klientem zrodziła się usługa Mentor Benefit, której celem jest budowanie kompleksowych programów benefitowych dla firm, wspierających wellbeing pracowników. Perspektywa brokera ubezpieczeniowego i chief wellbeing officera daje mi szerokie spojrzenie. Osobiście poznaję nowe rozwiązania i produkty, śledzę nowinki, biorę udział w wydarzeniach branżowych. Zadowolenie klientów i pracowników - choć brzmi to frazesowo - jest najważniejsze.

Nie otrzymałeś jeszcze zaproszenia? Jesteś naszym klientem? Nic straconego, zarejestruj się na wykład przez nasz panel VOD w strefie klienta.