dobrze wiedzieć!
wstecz
Komunikacja z osobami starszymi i z niepełnosprawnościami
03/28/2023, 11:34
Marcin Śliwka

Zapraszamy na kolejny webinar w ramach programu: "Jak mówić - kiedy słuchać?

To już jutro! Nie przegap tego. W ramach naszego projektu "Jak mówić - kiedy słuchać" zapraszamy na wykład o rozmowach z osobami starszymi oraz borykającymi się z niepełnosprawnościami. Widzimy się o godzinie 10.00.

Komunikacja z osobami o szczególnych potrzebach – zwłaszcza w sytuacji stresu wywołanego z jednej strony okolicznościami (szpital oraz tzw. biały fartuch) oraz trudnościach związanych z porozumiewaniem się tych osób może generować dodatkowe trudności dla personelu. Podczas webinaru dowiemy się w jaki sposób konstruować komunikaty aby były precyzyjne, jakim językiem się posługiwać i na co w szczególności zwracać uwagę przy obsługiwaniu pacjentów starszych i osób z niepełnosprawnościami.

Wykład przeprowadzi doktor Katarzyna Kalisz-Szwedzka - terapeutka zajęciowa, doktor nauk technicznych z zakresu Inżynierii Mechanicznej. Współtwórczyni projektu „Centrum certyfikacji ergonomiczności Politechniki Poznańskiej dot. dostosowania dla osób z niepełnosprawnościami”. Wykładowczyni Politechniki Poznańskiej, działaczka na rzecz środowiska osób z niepełnosprawnościami. Niepełnosprawność zna i rozumie nie tylko z perspektywy zawodowej, ale także ze strony własnych doświadczeń – od lat choruje na RZS.

Wykład tylko dla naszych klientów. Zapraszamy do rejestracji w strefie klienta. Do zobaczenia!