dobrze wiedzieć!
wstecz
Komunikacja z osobami starszymi
03/16/2023, 10:09
Marcin Śliwka

Końcówka marca to bardzo intensywny okres w naszej aktywności. Wczoraj zapraszaliśmy Państwa na webinar poświęcony EDM. A już 29 marca widzimy się na spotkaniu kontynuującym cykl "Jak mówić - kiedy słuchać".

Tym razem porozmawiamy o budowaniu relacji z osobami starszymi oraz z niepełnosprawnościami. Komunikacja z osobami o szczególnych potrzebach – zwłaszcza w sytuacji stresu wywołanego z jednej strony okolicznościami (szpital oraz tzw. biały fartuch) oraz trudnościach związanych z porozumiewaniem się tych osób może generować dodatkowe trudności dla personelu. Podczas webinaru dowiemy się w jaki sposób konstruować komunikaty aby był precyzyjne, jakim językiem się posługiwać i na co w szczególności zwracać uwagę przy obsługiwaniu pacjentów starszych i osób z niepełnosprawnościami.

Do zobaczenia 29 marca o godzinie 10.00. Zapraszamy wszystkich klientów Mentor/MedRisk. Jeśli nie otrzymaliście Państwo zaproszenia, a Wasz szpital współpracuje z naszym konsorcjum, zapraszamy do rejestracji przez strefę klienta w serwisie medrisk.pl