dobrze wiedzieć!
wstecz
Konferencja „Jakość i lean w medycynie”
03/04/2024, 11:48
Marcin Śliwka

Miło nam oznajmić, że w dniach 13-15 maja br. odbędzie się druga edycja konferencji "Jakość i lean w medycynie".

Już zeszłoroczna frekwencja na pierwszej konferencji pod tym samym tytułem utwierdziła nas w przekonaniu, że lean management leży w polu zainteresowania osób zarządzających podmiotami leczniczymi. Postanowiliśmy więc pójść za ciosem - jeszcze bardziej zgłębić tę
tematykę i edukować na wszystkich tych polach, które w ostatecznym rozrachunku przyczyniają się do poprawy jakości udzielanych świadczeń i bezpieczeństwa pacjenta.

Dlatego też serdecznie zapraszamy na tegoroczną edycję do Torunia przedstawicieli szpitali i podmiotów leczniczych:

  • dyrektorów i kadrę zarządzającą
  • pełnomocników ds. jakości
  • wszystkie osoby zainteresowane tematyką jakości i lean w ochronie zdrowia

Będzie to 3-dniowe wydarzenie, podczas którego zaplanowaliśmy 9 godzin merytorycznych wykładów, a przygotują je dla Państwa praktycy, menadżerowie, specjaliści z zakresu zarządzania i jakości w placówkach zdrowia.

Program wydarzenia dostępny jest tutaj. Szczegółowa agenda może ulec nieznacznym modyfikacjom i uzupełnieniom, o czym będziemy na bieżąco informować.

Kiedy: 13-15 maja 2024

Gdzie: Hotel Copernicus****, Bulwar Filadelfijski 11, 87-100 Toruń

Cena: 1799 złotych brutto
*cena obejmuje: dwa noclegi w Hotelu Copernicus ****, pełne wyżywienie, w tym uroczystą kolację oraz biesiadę grillową, dla chętnych zwiedzanie Torunia z przewodnikiem, certyfikat konferencyjny oraz dostęp do materiałów konferencyjnych Klienci Mentor S.A. oraz Lean w medycynie sp. z o.o. otrzymają cenę promocyjną - szczegóły pod tym samym adresem mailowym co zgłoszenie udziału.

Więcej szczegółów nt. wydarzenia tutaj.

Uczestnictwo prosimy zgłaszać mailowo pod adresem: katarzyna.trusilo-rybialek@mentor.pl