dobrze wiedzieć!
wstecz
Lean Management w Nu-MED Grupa S.A.
08/26/2023, 08:55
Marcin Śliwka

Z jakimi wyzwaniami zmaga się szpital, który wdraża zarządzanie w metodyce lean management? Jak to wygląda na przykładzie Nu-Med Grupa S.A.? Jakie są najczęstsze przeszkody i wyzwania? Jak lean management wpłynie na zarządzanie szpitalami w przyszłości?

Te i inne pytania zadaliśmy Pawłowi Paczkowskiemu, Prezesowi Zarządu Nu-MED Grupa S.A. przy okazji konferencji "Jakość i lean w medycynie", która odbyła się w dniach 29-31 maja 2023 r. w Ustce.

NU-MED GRUPA to cztery wysokospecjalistyczne placówki medyczne, w których diagnozujemy i leczymy Pacjentów z chorobami nowotworowymi. W ośrodkach w Elblągu, Katowicach i Zamościu leczeniem wiodącym jest radioterapia. W placówce w Tomaszowie Mazowieckim – zarówno radioterapia, jak i chemioterapia. Stawiamy na kompleksowość leczenia onkologicznego – dlatego każdy z naszych ośrodków połączony jest ze szpitalem publicznym. W jednym miejscu Pacjent ma dostęp do poradni onkologicznej, diagnostyki, zabiegów chirurgii onkologicznej, chemioterapii i radioterapii.