dobrze wiedzieć!
wstecz
Lean management w ustawie o jakości
02/21/2023, 12:14
Marcin Śliwka

Sezon 8 projektu MedWeb#SZKOLENIA wystartował w ubiegłym tygodniu a my już zapraszamy Państwa na kolejne wydarzenie. Widzimy się 14 marca o godzinie 11.00.

Prace nad ustawą o jakości wzbudzają niewątpliwe emocje, o czym na bieżąco informujemy w naszych serwisach. Warto jednak spojrzeć na to zagadnienie z nieco innej strony. Razem z Grzegorzem Koczorem oraz Lean w Medycynie zapraszamy na spotkanie w trakcie, którego pokażemy jak metodyka lean management wspiera realizację założeń nowej ustawy o jakości w ochronie zdrowia oraz jak możecie Państwo przygotować swoje organizacje do modelu opartego na jakości. Grzegorz Koczor przedstawi autorski model transformacji organizacji SMS- Simple Management System oparty na wieloletnich doświadczeniach w budowaniu organizacji dążących do doskonałości w usługach oraz program Lean Healthcare Academy, który od kilku lat prowadzi dla jednostek ochrony zdrowia.

Zaprasza konsorcjum Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk sp. z o.o.

Wstęp na to spotkanie jest bezpłatny. Zapraszamy wszystkich pracowników sektora ochrony zdrowia. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod adresem: www.mentor.pl/jakosc Nasi klienci mogą rejestrować się na to i inne marcowe szkolenia bezpośrednio ze strefy klienta.