dobrze wiedzieć!
wstecz
Prezentujemy kolejnych ekspertów
02/15/2024, 07:00
Marcin Śliwka

Wrzucamy kolejny bieg. Chociaż w kalendarzu ciągle luty, to my już z przyjemnością prezentujemy sylwetki naszych ekspertów, z którymi spotkacie się Państwo w marcu.

Anna Wieczorek - Specjalistka w zakresie farmacji szpitalnej. Audytor farmaceutyczny oraz kierownik apteki szpitalnej w NU-MED GRUPA. W przeszłości kierownik aptek w wiodących szpitalach województwa łódzkiego.  Członek Rady Naukowo-Programowej w magazynie branżowym Apteka Szpitalnej, Państwowej Komisji Egzaminacyjnej (specjalizacja w zakresie Farmacji Szpitalnej), Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Zarządu sekcji onkologicznej Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego, Członek Polskiego Stowarzyszenia Farmaceutów Onkologicznych – międzynarodowy certyfikat ,,Pharmacy service on cytostatic drug preparation and safe handling” 2016r.

Marzena Tasiemska - Jest psycholożką i psychoterapeutką z doświadczeniem w pracy z klientami indywidualnymi i grupami. Od kilku lat związana z Fundacją Czas Kobiet (wcześniej Centrum Praw Kobiet) wspierając kobiety doświadczające wszelkiego rodzaju przemocy i nadużyć, a także koordynując pracę zespołu psychologów i psychoterapeutów. W swojej pracy łączy wykształcenie i doświadczenie zdobyte w obszarach psychologii, psychoterapii i biznesu, co pozwala jej łączyć różne perspektywy i podejścia w swojej pracy.

Grzegorz Koczor - Twórca marki Lean w Medycynie. . Od kilku lat pomaga przedsiębiorstwom przejść na wyższy poziom zarządzania. Zasłynął jako inicjator rozwiązań biznesowych podnoszących efektywność i innowacyjność firm, opartych na indywidualnym podejściu do ich strategii. Prowadzi warsztaty rozwoju dla managerów przedsiębiorstw medycznych.

Dawid Chwiałkowski - Jego domeną są prawa pacjenta oraz prawa personelu medycznego. Z MedRisk jest związany od 2016 roku, ale doświadczenie zdobywał także w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów leczniczych. Specjalizuje się we wdrażaniu Programów MedRisk oraz Rejestrator. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest również Inspektorem Ochrony Danych oraz wykładowcą akademickim.

Super zespół pozwala oczekiwać mocnego otwarcia wiosny. Pierwsze szczegóły już jutro. Zaprasza konsorcjum Mentor S.A. we współpracy z Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk.