dobrze wiedzieć!
wstecz
Rejestr zdarzeń medycznych
01/12/2023, 09:56
Marcin Śliwka

Raport ze zdarzenia medycznego to swoiste elektroniczne podsumowanie realizowanego świadczenia. To raport, jaki nasz program informatyczny automatycznie prześle na Platformę P1.

Kto, komu, kiedy, w jakiej placówce wykonał jaką procedurę o kodzie ICD-9, z jakiego powodu o kodzie ICD-10. Danych tych będzie oczywiście dużo, dużo więcej.

O rejestrze zdarzeń medycznych opowiada Zuzanna Rohn, pełnomocnik dyrektora Instytutu Matki i Dziecka ds. wdrożenia EDM i obsługi pacjenta. W konwencji noir, w alegorii do czasów słusznie minionych.

Zuzanna Rohn - pełnomocnik dyrektora Instytutu Matki i Dziecka ds. wdrożenia EDM i obsługi pacjenta. Zawodowo od początku (ponad 20 lat) związana z ochroną zdrowia. Od ponad 6 lat w Instytucie Matki i Dziecka. Prócz wdrażania elektronicznej dokumentacji medycznej w Instytucie kieruje Ambulatorium oraz jest Pełnomocnikiem Dyrektora ds. praw pacjenta. Ukończyła z wyróżnieniem studia Executive MBA w ochronie zdrowia na SGH-WUM , doświadczona menadżerka, trenerka umiejętności zarządczych, ekspert w obszarze zarządzania zespołem, rozwoju osobistego, motywowania i komunikacji."

Nagranie zrealizowane w ramach cyklu konferencji "Era post covidowa w szpitalach - ryzyka i wyzwania", we współpracy z Mentor S.A. oraz IRONteam.

#dlaszpitali

#dzielimysięwiedzą