dobrze wiedzieć!
wstecz
Tajemnica Białej Księgi
12/31/2022, 12:22
Marcin Śliwka

Prezes zarządu Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego, Paweł Dopierała, opowie o tajemnicy tzw. białej księgi. Zdarzeń awaryjnych w szpitalu takich jak pożary, awarie prądu, brak tlenu, czy ewakuacje mamy niestety sporo. Jak w takiej sytuacji zapewnić prawidłową reakcję zespołu, udrożnić kanały komunikacyjne oraz podejmować szybkie i trafne decyzje? Czy rozwiązanie stanowi wspomniana biała księga? Zapraszamy!

Paweł Dopierała - Prezes Zarządu Szpitala Średzkiego Serca Jezusowego sp. z o.o. w Środzie Wielkopolskiej, Wiceprezes Wielkopolskiego Związku Pracodawców Szpitali Powiatowych. Od 9 lat zarządza jednostkami ochrony zdrowia w tym min. Szpitalem w Środzie i Gnieźnie, wcześniej zaangażowany zawodowo w projektowanie i dostosowanie min. szpitali na terenie całego kraju. Ukończył Studia na Politechnice Poznańskiej, WSSE w Poznaniu, Menadżer w ochronie zdrowia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, MBA na WSAiB w Gdyni.

Materiał zrealizowaliśmy podczas listopadowej konferencji "Era post-covidowa w szpitalach. Ryzyka i wyzwania", we współpracy z Mentor S.A. oraz IRONteam.

Dziękujemy Panu Prezesowi za inspirujący wykład.