dobrze wiedzieć!
wstecz
To już dzisiaj ! Nie przegap tego MedWeb#SZKOLENIA
09/29/2022, 12:40
Marcin Śliwka

"Zdarzenia niepożądane. Wiele dróg - jeden cel". To nie będzie zwykły webinar. Poświęć nam czas dzisiaj, w samo południe. Porozmawiamy z dyrektorami podmiotów leczniczych, pełnomocnikami do spraw jakości, brokerami ale również doświadczonymi pilotami oraz ekspertami w dziedzinie motosportu. Przecież zdarzenia niepożądane to nie tylko domena szpitali. Jest wiele dróg, ale cel zawsze jeden - bezpieczeństwo.

W wywiadzie prowadzonym na żywo przez redaktora Sławomira Siezieniewskiego wezmą udział:

Andrzej Borowczyk - polski dziennikarz sportowy, komentator motoryzacyjny, publicysta. Od lat z powodzeniem komentuje wyścigi Formuły 1, rajdy samochodowe oraz inne dyscypliny ze świata motosportu.

prof. Tomasz Jurek - jego zainteresowania naukowe skupiają się wokół opiniowania sądowo-lekarskiego i prawa medycznego. Jest profesorem nadzwyczajnym, kierownikiem Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu oraz autorem i współautorem kilkudziesięciu publikacji naukowych z tego zakresu. Jako specjalista medycyny sądowej od wielu lat wydaje opinie dla potrzeb postępowania karnego i cywilnego.

dr Marcin Śliwka - Jest doświadczonym trenerem i wykładowcą akademickim, współpracującym z Uniwersytetem Mikołaja Kopernika w Toruniu, Uniwersytetem Medycznym w Poznaniu oraz Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Jest autorem ponad stu artykułów oraz opracowań z prawa medycznego, a także podręczników akademickich poświęconych problematyce prawa medycznego. Pełni funkcję Prezesa Zarządu MedRisk.

Rafał Biernacki - Ukończył Wydział Prawa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 2002 r. zajmuje się również działalnością brokerską. Jest twórcą i dyrektorem Biura Ubezpieczeń Medycznych, działającego w MENTOR S.A. od 2009 r. Współtworzył programy zarządzania ryzykiem dla podmiotów leczniczych Bezpieczny Menedżer, a później Medrisk.

Wstęp wolny dla wszystkich! Rejestracja pod adresem: www.mentor.pl/zdarzenia

Zaprasza konsorcjum brokerskie Mentor S.A. / Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk.