dobrze wiedzieć!
wstecz
To już ostatnia prosta przed naszą konferencją
05/25/2023, 09:54
Marcin Śliwka

Ostatnie dni do naszej konferencji "Jakość i lean w medycynie". Rejestracja na to wydarzenie jest już zamknięta. Ci z Państwa, którzy zarezerwowali swoje miejscówki spotkają się z niemal 30 prelegentami, podczas 9 godzin inspirujących wykładów. Dzisiaj odsłaniamy kolejne karty

Liliana Adamska - Absolwentka Akademii Medycznej w Poznaniu. Pełnomocnik ds. Praw Pacjenta i Pełnomocnik ds. Zarządzania Jakością w Ginekologiczno-Położniczym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Wizytator Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu: Zarządzania Jakością w Usługach Medycznych; Prawa Medycznego, Praw Pacjenta i Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego; Organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia na WSB w Poznaniu oraz Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Uniwersytecie Warszawskim.

Violetta Matecka - Pełnomocnik dyrektora ds. jakości w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Poznaniu. Doświadczony praktyk, koordynatorka programów akredytacji kilku szpitali. Wykładowca na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Ceniony dydaktyk i autorka publikacji w zakresie zarządzania jakością w ochronie zdrowia.

Urszula Skarżyńska - Ukończyła m.in. EMBA w ochronie zdrowia oraz Zarządzanie ochroną zdrowia, Zamówienia publiczne w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, Finanse i rachunkowość ze specjalizacją: Audyt i kontrola zarządcza w biznesie w Akademii Leona Koźmińskiego. Od wielu lat związaną z ochroną zdrowia. Jest menedżerką z bogatą praktyką w budowaniu i optymalizacji systemu rozliczeń szpitali. Kluczowe umiejętności i kompetencje rozwijała w Instytucie „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka” i Uniwersyteckim Centrum Klinicznym Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie związana z Instytutem Matki i Dziecka, gdzie obejmuje stanowisko Pełnomocniczki Dyrektora ds. Organizacji Świadczeń Medycznych. Obszar zainteresowań zawodowo – badawczych to zarządzanie jakością oraz optymalizacja realizacji świadczeń medycznych dla celów korzystniejszych rozliczeń z NFZ.

Dawid Chwiałkowski - Jego domeną są prawa pacjenta oraz prawa personelu medycznego. Z MedRisk jest związany od 2016 roku, ale doświadczenie zdobywał także w kancelarii prawnej zajmującej się obsługą podmiotów leczniczych. Specjalizuje się we wdrażaniu Programów MedRisk oraz Rejestrator. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jest również Inspektorem Ochrony Danych oraz wykładowcą akademickim.

Więcej informacji pod adresem: https://www.jakoscileanwmedycynie.pl/