dobrze wiedzieć!
wstecz
To już w ten czwartek. Zarejestruj się!
02/13/2023, 10:48
Marcin Śliwka

Nasz webinar "Jak mówić - kiedy słuchać. Typologia osobowości a style komunikacji z pacjentem" już w najbliższy czwartek o godzinie 12.00.

Pytacie Państwo, czy wstęp jest płatny. Nic z tych rzeczy. Udział w czwartkowym webinarze jest absolutnie bezpłatny, konieczne jest tylko wcześniejsze zarezerwowanie swojego miejsca pod adresem: www.mentor.pl/szkolenie Nasi klienci mogą rejestrować się również poprzez strefę klienta.

Warto się spieszyć, bo tych ubywa w szybkim tempie. Aktualnie licznik przekroczył już 350 pozycji.

Dziś przedstawiamy drugiego uczestnika naszego webinaru. To Katarzyna Czajkowska; uczy coachingu i przygotowuje do roli trenera biznesu w akademii grupy SET. Specjalizuje się w szkoleniach z obszarów kompetencji menadżerskich, komunikacji, budowaniu zespołu, udzielania informacji zwrotnej, mowy ciała, wystąpień publicznych, asertywności, coachingu i stresu. Jej motto: „Pomagam liderom budować zespoły marzeń. Zmieniam optykę grupy.” W swojej pracy pomaga menedżerom odkryć potencjał drzemiący w zespole, znaleźć jego mocne strony, zmotywować i zachęcić do działania. Kieruje się wiarą i prze-świadczeniem, że praca oparta na współpracy i wielopoziomowej komunikacji jest kluczem sukcesu zespołu.

Zapraszamy w imieniu konsorcjum Mentor S.A./Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk sp. z o.o., we współpracy z SENSEconsulting.