dobrze wiedzieć!
wstecz
Wiosna z jakością i lean management
02/29/2024, 09:00
Marcin Śliwka

Druga edycja konferencji "Jakość i lean w medycynie" coraz bliżej. Już w poniedziałek podzielimy się z Państwem pierwszymi szczegółami. Będzie ciekawie. Warto śledzić profile Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk, MENTOR S.A. oraz Lean w Medycynie.

A tych z Państwa złaknionych problematyki lean managementu zapraszamy na najbliższy webinar pt. "5 kluczowych elementów transformacji lean w ochronie zdrowia". Wydarzenie rozpocznie się 4 marca o godzinie 11.00 i jest całkowicie nieodpłatne! Dołącz do 300 zarejestrowanych menedżerów ochrony zdrowia. W celu udziału w webinarze wystarczy zarejestrować się pod adresem www.mentor.pl/szkolenie

Wykład przeprowadzi Grzegorz Koczor - twórca marki Lean w medycynie. Ukończył studia z zarządzania projektami oraz biotechnologii. Kompetencje menedżerskie nabywał podczas studiów podyplomowych Zarządzanie w Ochronie Zdrowia oraz MBA w Ochronie Zdrowia. Praktykę realizował w wielu placówkach medycznych, gdzie zajmował stanowiska na szczeblach zarządczych oraz doradczych. W swoim doświadczeniu ma zrealizowanych ponad 15000 godzin szkoleniowo-doradczych i ponad 5000 przeszkolonych osób. Zwolennik ewolucyjnego podejścia do zmiany opierającego się o metody coachingowe oraz modelu przywództwa transformacyjnego. Od kilku lat wspiera przedsiębiorstwa w procesach transformacji z bardzo dobrymi wynikami. Prowadzi pierwsze w Polsce warsztaty Lean dla pracowników, managerów oraz dyrekcji podmiotów medycznych w ramach Lean Healthcare Academy. Jest organizatorem konferencji Jakość i Lean w medycynie, prelegentem oraz mentorem, autorem licznych publikacji w tym książki „Lean w medycynie”.Jego pozytywne referencje w zakresie jakości warsztatów i efektów prac potwierdzają między innymi: Medicover sp. z o.o., EMC Instytut Medyczny SA, Biogen sp. z o.o., Narodowy Fundusz Zdrowia, Centrum Medyczne Damiana sp. z o.o., Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Gromkowskiego we Wrocławiu, Szpital Geriatryczny w Katowicach i wiele innych.

Zaprasza broker ubezpieczeniowy MENTOR S.A. we współpracy z Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk oraz Lean w Medycynie.