dobrze wiedzieć!
wstecz
Witajcie na naszej nowej stronie! To coś więcej niż www
10/04/2022, 17:01
Marcin Śliwka

Lubiliśmy nasz stary portal. Od niego wszystko się zaczęło. Na niego trafiły pierwsze procedury postępowania, tam stawialiśmy nasze pierwsze kroki. Ta strona pozwoliła nam zaadoptować się do trudnych, pandemicznych warunków 2020 roku. Jednak czas płynie nieubłaganie. Wasze potrzeby są dzisiaj zupełnie inne. Dlatego z nieskrywaną dumną przedstawiamy naszą zupełnie nową stronę www. Warto tu regularnie zaglądać.


Naszym klientom, zupełnie nieodpłatnie, w ramach umowy brokerskiej z firmą Mentor S.A., udostępniamy dzisiaj portal klienta wraz z MedWeb#VOD - ponad 200 godzin cennego materiału szkoleniowego, dostępnego z poziomu portalu klienta. Jest to wygodne narzędzie IT, przeznaczone do samodzielnej edukacji. Szkolenia są zgromadzone na jednej platformie VOD, uporządkowane i łatwe do wyszukiwania. To miejsce, w którym możesz również zapisać się na nadchodzące szkolenia on-line.

Udostępnimy również portal wiedzy prawno-medycznej – niezwykle pomocnej do eliminowania zdarzeń niepożądanych w szpitalach i innych placówkach medycznych. Na portalu znajdują się procedury, algorytmy postępowania, wyniki medycznych audytów
ubezpieczeniowych i inne. Tylko korzystać! Z tego poziomu wygenerujesz również swój certyfikat potwierdzający uczestnictwo w aktualnych webinarach.