dobrze wiedzieć!
wstecz
Zapraszamy na kolejne szkolenie otwarte!
02/19/2024, 08:00
Marcin Śliwka

Konsorcjum Mentor/Centrum Zarządzania Ryzykiem Medycznym MedRisk od ponad roku współpracuje z Lean w Medycynie. Dlaczego to robimy? Ponieważ widzimy ogromną synergię między światem lean managementu a działaniami zmierzającymi do poprawy jakości udzielanych świadczeń oraz bezpieczeństwa pacjenta. Sądzimy, że nikogo z Państwa nie dziwi, że te zagadnienia interesują współczesnego brokera ubezpieczeniowego.

Dlatego już dzisiaj zapraszamy Państwa na webinar, który przeprowadzi Grzegorz Koczor, twórca marki Lean w Medycynie. Widzimy się już 4 marca o godzinie 11:00.

Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, zapraszamy entuzjastów nowoczesnych metod zarządzania, menedżerów podmiotów leczniczych, pracowników medycznych oraz pełnomocników do spraw jakości. Rejestracja pod adresem www.mentor.pl/szkolenie

"Zapraszam na fascynujący webinar poświęcony tematowi 'Jak wdrożyć 5 kluczowych elementów transformacji lean w ochronie zdrowia'. W trakcie tego wydarzenia opowiem jakie kroki można podjąć, aby skutecznie wprowadzić zasady lean managementu w sektorze ochrony zdrowia. Podzielę się 5 kluczowymi elementami, które odkryłem na bazie mojego wieloletniego doświadczenia ,które należy wykonać, aby zbudować skuteczny system zarządzania jakością lub w mojej ocenie systemu myślenia o jakości.”

Grzegorz Koczor